Hakkımızda

Müşterilerimiz bizim dostlarımızdır. Sorularına cevap aldıklarını ve yüksek kaliteli hizmetlere tam olarak odaklandıklarını görmek için çok çalışıyoruz. İster kiralıyor olun, ister ilk evinizi satın alıyor olun, ister mülk veya arazi satın almak, kiralamak veya yatırım yapmak isteyen yabancı bir kuruluş olsun, Gayrimenkul sektöründeki başarımız için her şeyden önce dürüst hizmetin ve iyi bir müşteri ilişkisinin hayati önem taşıdığına inanıyoruz. . Mümkün olan en iyi dikkatimizi size temin edebiliriz.

Servis kalitesi; Gayrimenkul ile ilgili her türlü talepte her iki tarafın (alıcı-satıcı/kiracı-kiracı) yararına seri, güvenilir, objektif çözümler üretmek olarak tanımlamaktadır.

  • Müşterilere sunduğumuz hizmetin kalitesini ve niceliksel gelişimini sürdürmek,
  • Başta üst yönetim olmak üzere tüm çalışanların gerekli eğitimleri alarak hedefe odaklanarak uzun vadeli ve başarılı bir güç birliğini sağlamak,
  • Objektiflik ilkesinden taviz vermeden, istenilen dönemsel hedeflere en kısa sürede, en düşük maliyetle ulaşmak, tüm müşteri istek ve beklentilerini eksiksiz karşılamak,
  • Kaliteyi sistemin sürekli gelişimi için vazgeçilmez en dinamik süreç olarak kabul etmek,
  • Müşteri ihtiyaç ve şikayetleri doğrultusunda değişen ve gelişen yeni şartlara ve ihtiyaçlara sistemi uyarlamak,
  • Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak sektörde hızlı ve güvenilir hizmet sunmak,
  • Sisteme yapılan yatırımlar doğrultusunda personel eğitimini sürdürmek, gelişimi sağlıklı bir şekilde güçlendirmek,
  • Hizmet ilkelerimiz, kurum içi işbirliği ve taahhütlerin yerine getirilmesinde (müşteri/tedarikçi ilişkisi) doğruluk ve dürüstlük üzerine kuruludur.
  • Şirketimizin sunduğu tüm hizmetlerin verimliliği, güvenilirliği ve kalitesi büyük önem taşımaktadır.

Vizyonumuz

Winners Group olarak gayrimenkul ve yatırım danışmanlığı alanında iz bırakma idealimizi ön planda tutuyor ve kalite standartlarımızı her zaman yükseltmek için çalışıyoruz. Bu doğrultuda gayrimenkul ve yatırım süreçlerini müşteri odaklı yaklaşımı ön planda tutarak ve avantajlarımızı ön plana çıkararak yönetmeye büyük önem veriyoruz. Bu nedenle, müşterilerimiz için doğru gayrimenkul seçimini derinlemesine değerlendiriyor, satış ve kiralama konusunda güvenilir hizmetler sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde analiz ederek, gereksinimlerini tam olarak karşılamayı hedefliyoruz. Sektördeki en son yenilikleri takip ederken aynı zamanda kalite anlayışıyla müşterilerimize ayrıcalıklı alternatifler sunmayı hedefliyoruz. Arz ve talep arasında dengesizliklerin yaşandığı bir sektörde hedefimiz, hızlı çözümler üretmek ve müşterilerimizi memnun edecek yaklaşımları benimsemektir.

Görevimiz

Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı sektöründe başarılı bir iz bırakmak isteyen bir marka olarak Winners Group vizyonunu kalite, güven ve sürekli destek ilkeleri üzerine kurmuştur. Bu doğrultuda markamız, sektör dinamiklerinin farkında olan ve değişime inanan bir ekiple, öncü, yenilikçi ve müşteri odaklı bir marka olma idealiyle hareket etmektedir. Firmaların sektöre bakış açılarını olumlu yönde değiştirecek müşteri odaklı bir yaklaşım sunarken, ihtiyaçlarına uygun hizmetler sunmanın da mümkün olduğuna inanıyoruz. Bu bağlamda, kalite için bir seçenek sunar. Gayrimenkul sektörünün gelişimi için sürekli çaba sarf ederken, başarı ideallerini ön planda tutacak bir yaklaşımı benimser.

Bizim takım

Hüseyin Karadağ

Hüseyin Karadağ

0 özelliği
Lenka Beresová

Lenka Beresová

0 özelliği
Kevser Üresin

Kevser Üresin

0 özelliği
Irina Balandına

Irina Balandına

0 özelliği
Ekaterina Elkina

Ekaterina Elkina

0 özelliği
Jaroslav Novak

Jaroslav Novak

0 özelliği
Çağlar Zaman

Çağlar Zaman

0 özelliği

Karşılaştırmak