Neden Türkiye?

Neden Türkiye?

İyi sebepler arıyorsanız veya Türkiye'de mülk satın almanın neden birçok yabancının ilgisini çektiğini merak ediyorsanız, oturun ve oturun çünkü Türkiye birçok farklı milletten ilk kez ve tekrar eden alıcılar için çok fazla potansiyel sunuyor.

Gerçekten de, son on yılda Türk gayrimenkul sektörü muazzam bir şekilde büyüdü ve büyümesinde yabancılar önemli bir rol oynadı. Peki Türk emlak piyasası neden yabancıları cezbediyor ve hangi kazançlı teşvikler sunuluyor?

Türkiye'de Emlak Satın Almak için 9 Neden

 

1: Metrekare Başına Mükemmel Değer

Londra'da emlak satın almanın İstanbul'dan yaklaşık sekiz kat daha pahalı olduğunu biliyor muydunuz? Türkiye'nin en işlek şehrinden uzaklaşın ve fiyatlar daha da ucuzlasın. Türkiye'de emlak fiyatları 50.000 Euro'dan başlıyor ve bu, kazançlı uzun vadeli yatırım için kitlesel potansiyel sağlıyor. Türk Lirası'nın yabancı para birimlerine karşı güncel döviz kuru ile, şimdi satın almak için de ideal bir zaman çünkü paranızın karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz. Garantili bir kiralık yatırım mülkü arayan müşteriler de kazançlı fırsatlar bulabilir.

2: Farklı Bir Portföy

Türk emlak piyasasının son on yılda elden geçirilmesi, stüdyo, daire ve villa portföyünü inanılmaz boyutlara taşıdı. İster ikinci el bir ev isteyin, ister plan dışı ve yeni inşaatlarla ilgileniyor olun, sınır gökyüzüdür. Denize sıfır konumlardan şehir yaşamına ve uzak saklanma yerlerine kadar, aradığınızı kesinlikle bulacaksınız. Satılık emlak yelpazemizi görün www.realestateinturkey.com.tr

3: Kolay Satın Alma Süreci

Türkiye'de on yıl önce mülk satın almak, tapu için uzun bir bekleyişle uzamış bir süreçti. Ancak Türk hükümeti süreci kolaylaştırdı ve her zamankinden daha kolay hale getirdi. Evinizi seçmekten tapu imzalamaya kadar olan süreç bir hafta gibi kısa bir sürede tamamlanabilir. Winners Group'un tüm müşterileri de güvenebileceğimiz uzmanlığa sahiptir, çünkü yolun her adımında yanınızdayız. (Türkiye'deki satın alma süreci hakkında daha fazla bilgi edinin. Link )

4: Yapılandırılmış Ödeme Koşulları

Plan dışı veya yeni inşa edilmiş bir ev satın almak istiyorsanız, 6 ila 60 ay arasında değişen yapılandırılmış ödeme planlarından da yararlanabilirsiniz. Bu, bazı durumlarda, evinizi ödemek için beş yıla kadar süreniz olduğu, ancak daha önce taşınıp tapuları imzalayabileceğiniz anlamına gelir. İlk kez bir bütçeye sahip alıcılar için, bu aynı zamanda büyük bir teşviktir, çünkü ödenmesi gereken 0% faizi vardır. Yapılandırılmış ödeme planlarıyla birlikte gelen 150'den fazla satılık mülkümüz var. Şimdi kontrol et! (bağlantı)

5: Düşük Yaşam Maliyeti

Türkiye'de yaşamanın maliyeti Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere'nin yarısı kadardır, bu da birçok yabancı emlak alıcısının neden tüm yıl boyunca Türkiye'de yaşamayı tercih ettiğini açıklar. Her ikisini de kapsamanız gerektiğini düşünmeyin çünkü son on yılda altyapının yanı sıra cadde alışverişi ve yeme endüstrilerinde de gelişmeler görüldü. En büyük cazibelerden biri, bir mülkün yıllık işletme maliyetlerinin, özellikle belediye vergisi, su, elektrik, uydu TV ve internet bağlantıları için inanılmaz derecede ucuz olmasıdır.

6: Kolay Erişim

İster hava, ister kara veya deniz yoluyla gelmeyi seçin, Türkiye, ülkenize gidiş gelişleri kolaylaştıran geniş bir ulaşım ağına sahiptir. Ülkenin dört bir yanındaki havaalanlarına milyonlarca yatırım yapıldı ve Türk havayolları gibi havayollarının tüm yıl boyunca sık uçuş programları var. Yaz aylarında, tüm Yunan Adaları'na düzenli feribot seferleri vardır ve Türkiye, burada sürüşü her zamankinden daha hızlı hale getirmek için otoyollarının modernizasyonuna ve modernizasyonuna da yatırım yapmıştır.

7: İlgi Kütlesi ve Aktiviteler

Türkiye'de mülk satın almak için daha az bahsedilen ama yine de önemli nedenlerden biri, ilgi alanları ve yapılacaklar yığınıdır. Tüm büyük şehirlerde sakinler kültür ve sanat ortamlarından yararlanabilirken, Ege ve Akdeniz'deki sahil beldeleri deniz kenarında yaşamanın ek avantajlarına sahiptir, günlük yaşamın büyük bir kısmı açık havada gerçekleşir.

Ülkenin her yerinde kayak merkezleri ortaya çıkıyor ve Antalya'daki Belek gibi bazı yerler kendilerine sıcak bir golf destinasyonu olarak ün kazandı. Son olarak klişe olsa da muhteşem iklimlerinden bahsetmek gerek. Açık havada yemek yiyen yaz akşamlarını ve havuz başında geçirilen günleri düşünün.

8: Yüksek Yatırım Profili

Türkiye son zamanlarda yatırım açısından küresel bir merkez haline geldi. Birçok yabancı yatırımcı özellikle büyük yatırımlar için Türkiye'yi tercih ediyor. Türkiye, emlak sektöründe artan yeni inşa edilen daire ve konutlarla büyük yatırım fırsatları sunuyor. 2005 yılından bu yana çok sayıda yabancı gayrimenkul yatırımcısı Türkiye pazarına girdi ve kısa vadede karlı geri dönüşler aldı. Onlardan biri olabilirsin.

9: Yatırım Yoluyla Türk Vatandaşlığı

19.09.2018 tarihinde Türkiye Resmi Gazetesi'nde yayınlanan karar ile Türkiye'de en az 250.000 USD gayrimenkul alan yabancılara doğrudan Türk vatandaşlığı verilmeye başlandı.

Neden Türkiye emlak listelerimize bir göz atmıyorsunuz? Alternatif olarak, Türkiye'de bir mülk satın almak hakkında bir satış temsilcisiyle görüşmek isterseniz bugün bizimle iletişime geçin.

Karşılaştırmak