Antalya Belek'te Satılık 8+1 Özel Lüks Villa

620.000 

Antalya'nın Belek İlçesinde Satılık 8+ 1 Özel Lüks Villa!

Antalya Belek bölgesinde satılık 8+1 ultra lüks ve devasa villamız geniş villaları tercih eden Winners Group üyelerine tavsiye ettiğimiz bir kaledir. Kale dememizin sebebi ise genişliği, büyüklüğü ve dış mimarisindeki görkeminden kaynaklanmaktadır. Bir villa sahibi olacaksınız ancak villayı dışarıdan görenler bunun hakkında bir kale olarak bahsedecek ve Belek'te villanız kalenin adıyla anılacaktır.

Villada toplam 8 yatak odası ve 1 geniş ferah salon bulunmaktadır. 650m2 arsa üzerine inşa edilen villa tamamen müstakil olup, bahçe duvarının etrafındaki ağaçlar villanın içini dışarıdan görmesini engellemiştir aralık İstenirse villa daha yüksek ağaçlandırma yapılabilecek bir konumdadır. bahçe duvarının kenarında ve tamamen kapalıdır.

Villanın kendine ait geniş peyzajlı bahçesi ve bahçenin ortasında büyük bir açık yüzme havuzu bulunmaktadır. Villanın 2 araçlık özel kapalı garajı ve 2 araçlık açık otoparkı bulunmaktadır. Villanın her köşesini görebilmeniz için her tarafında bulunan kamera ve güvenlik sistemi sayesinde evinizi uzaktan izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Villanın içindeki tüm ihtiyaçlar dün halledildi ve villanıza yerleştiğiniz andan itibaren ekstra bir satın alma yapmanıza gerek yok. Villada kullanılan beyaz eşya ve mobilyalar 1. sınıf kaliteli malzemelerden yapılmıştır.

Belek semtinde satılık 8+1 Özel villanız denize 2,5 km mesafede ve Belek golf sahalarına yakın konumdadır.

Özellikler

  • 8+1
  • Aralık 650m2 Arsa Üzerine İnşa Edilmiştir.
  • Tamamen mobilyalı
  • Geniş Peyzajlı Bahçe
  • Açık havuz
  • Kapalı Garaj
  • Açık Otopark
  • Güvenlik kamerası
Emlak Tipi

Villa

Odalar

8+1

Mülk Durumu

Satılık

Mülk Boyutu

650 m2

Konum

Belek

Havaalanına Uzaklık

28 KM

Denize Uzaklık

2,5 KM

Yakın yerler

Otogar, Süpermarket

Özellik Özelliği

Otopark, Eşyalı, Bahçe, Bahçe Duvarı, Kapalı Garaj, Özel Havuz, Güvenlik Kamera Sistemi

kazananlar-grubu-türkiye-gayrimenkul-logosu

Bizimle iletişime geç

Diğer Özellikler

tr_TRTürkçe