Türkiye'de Yatırım

Türk kültürü, mimarisi, kumsalları, dağları, gastronomik mirası ve çok daha fazlası burayı özel bir lokasyon haline getiriyor. Ülke, Avrupa'nın en avantajlı bölgelerinde yer alması ve her bölgenin kendine has özelliği ile daha da cezbedicidir.
Yılda ortalama 306 gün güneş alan Ege ve Akdeniz kıyıları ve güzel kumsalları muhteşem bir iklim sağlar. Türkiye'yi ziyaret etmek şüphesiz her seferinde hatırlanacak bir yolculuk olacaktır.
Muhteşem kumsallar, deniz mahsulleri barbeküleri, taze meyve ve sebzelerle dolu sepetler ve dünyanın en düşük fiyatlarından bazıları Türkiye'de ziyaretçi ve yatırımcıları bekliyor. Türkiye, Bali ve Orta Amerika gibi benzer fiyatlı egzotik yerlerin fiyatlarıyla karşılaştırılabilir, hatta daha iyi fiyatlara sahip inanılmaz derecede uygun fiyatlı her şey dahil seyahat ve konaklama paketleri sunuyor.
Diğer yandan, Türk insan kaynağı ezici bir çoğunlukla çok yetenekli ve çok dillidir. Türkiye'nin hizmet ve misafirperverlik kültürü bile ülkeyi dünyanın geri kalanından ayırıyor.
Türk milli gururu ve milletinin itibarını koruması malumdur. Türkiye bu nedenle oldukça güvenli bir yer. Türk insanı, doğal ve sosyal olarak misafirperver bir kültür olduğu için misafirperverlik sanatını ilk olarak evinde edinir. Buna benzer olarak, evimize veya milletimize gelen ziyaretçilere de en yüksek saygı ve ilgi gösterilmektedir.

Türkiye'de yazlık sahibi olmanın faydaları saymakla bitmez. Türkiye, yurtdışında tatil evi arayanların tercih ettiği destinasyondur. Başlangıç olarak, sunulan yaşam tarzı ve yaşam standardı göz önüne alındığında, Türk emlak fiyatları hala uygun.

İkincisi, seçtiğiniz mülkün fiyatı $400.000 USD'yi aşarsa hemen Türk pasaportu almaya hak kazanırsınız.

Üçüncüsü, ortalama ROI istatistiksel olarak eskiden 19 yıldı, ancak pandemi sonrası koşullar bunu değiştirdi. Büyük şehirlerden kaçan ve plajların yakınında özel evler kiralayan daha fazla insan, kiralar üzerinde olumlu bir etkiye sahipti. Belli bir bölgede güzel bir tatil mülkünüz varsa, onu kiralamak için çok yüksek bir talep var.

Becerikli ve dinamik Winners Group ekibi, Türkiye'deki bütçenize en uygun gayrimenkul ve yatırım anlaşmaları ve süreçlerinde size rehberlik edecek.

Karşılaştırmak