Türkiye Gezisini Görüntülemek

Kazananlar Grubu Eşliğinde Türkiye ve Alanya Gezisi

Winnes Group Emlak, Türkiye'deki tatiliniz Winners Group ile sorunsuz ve keyifli geçecek. Siz yatırımcılarımızı anlaşmalı olduğumuz uygun fiyatlı lüks konaklama alanlarında ağırlayacağız.

Amacımız Türkiye'de keyifli vakit geçirmeniz ve ülkenize mutlu bir şekilde dönmenizdir. Siz gelmeden önce size bir e-posta sunumu ve bölgedeki yeni projelerin ve gayrimenkullerin analizini göndereceğiz. Emlak ile ilgili detaylı yorumlarımızı sizlerle paylaşıyor ve geldiğinizde farklı bir durumla karşılaşmanızı istemiyoruz.

Türkiye'ye gelmeden önce Winners Group'un profesyonel ekibi ile iletişime geçin. Türkiye'deki satın alma işlemlerinizde ve Türkiye'deki vatandaşlık işlemlerinizde ekibimiz size eşlik etsin. Türkiye'ye gelmeden önce Winners Group'un profesyonel ekibi ile iletişime geçtiğinizde konaklama ve transferinizi ayarlayarak, planlı bir gayrimenkul ve yatırım gezisine başlıyoruz.

Winners Group'un şu anda 4 uçağı, 2 vip uçağı ve 1 helikopteri bulunmaktadır ve dilerseniz Winners Group'un uçağı ile sizi istediğiniz bölgeye transfer edebiliriz. Winners Group ile alışveriş yapmazsanız 2 kişilik 1000 Euro değerinde 3 günlük gezi için ücret iadesi talep ediyoruz. Gayrimenkul alırken şirkete ait olan konaklama ve havaalanı transferlerini Kazananlar Grubu karşılar.

Yapmak istediğiniz yatırımı detaylı bir şekilde görüştükten sonra kriterlerinize uygun yatırım yerlerini istediğiniz şekilde sunacağız.

Endişelenmeyin, Winners Group ile Türkiye'de yatırımlarınız kolay ve kusursuz olacak.

Karşılaştırmak