Arama sonuçlarınız

Türkiye'de Gayrimenkul Satın Alma Faydaları

Türkiye her yıl çok sayıda uluslararası ziyaretçiyi ağırlayan istisnai bir ülkedir. Ünlü tatil köyleri, hoş iklimi, Avrupa tarzı hizmet ve yaşam standartlarının yanı sıra tarihi ve doğa harikalarıyla da tanınan misafirperver Türkiye Cumhuriyeti, aynı zamanda uygun fiyatlı, birinci sınıf gayrimenkul edinme şansı da sunuyor.

Türkiye gayrimenkul piyasası, küresel politikadaki önemli rolü, dinamik ekonomik büyümesi, olağanüstü yaşam standartları ve güçlü güvenlik önlemleriyle yabancı yatırımcılara güvenilir ve kârlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

Türkiye'de mülk satın almanın faydaları nelerdir?

Uzmanlar, Türkiye'nin son birkaç yılda gayrimenkul yatırımları da dahil olmak üzere ekonomisinin çeşitli sektörlerinde artan sayıda yabancı yatırım gösterdiğine dikkat çekiyor. Bu kadar ilgiyi tetikleyen şey nedir? İşte birkaç nesnel neden.

Eşsiz konumu ve iklimi

Avrupa ve Asya'nın kesiştiği noktada yer alan Türkiye, çağdaş gelişmelerin yanı sıra geleneksel ve doğu etkilerinin bir karışımını da barındırıyor. Ülke, dini veya milliyeti ne olursa olsun tüm bireylerin kendi sınırları içinde özgürlük ve güvenliği yaşayabilmesini sağlayan demokratik ilkelerin güçlü bir savunucusudur. Ayrıca Türkiye, sakinlerine ılıman bir iklime, muhteşem doğal manzaralara, sıradağlara, çam ormanlarına, temiz ve sağlıklı havaya ve Akdeniz ve Ege kıyılarındaki Avrupa tarzı tatil yerlerinin yanı sıra çok sayıda tarihi simge yapıya erişim imkanı sunmaktadır.

Yatırım çekiciliği

Gayrimenkul inşaatı ve edinimi uluslararası yatırımcılar için oldukça cazip sektörlerdir. Yurtdışı alıcılara hem kısa hem de uzun vadede önemli getiriler sağlayan basit ve güvenilir yatırım fırsatları sunulmaktadır. Kazançlı yatırımlar için başlıca yollar arasında konut ve ticari mülklerin satın alınması, inşaat amacıyla arazi edinimi, halihazırda inşaat halinde olan dairelerin daha sonra yeniden satış veya kiralama için satın alınmasının yanı sıra konut kompleksleri, apart otellerin geliştirilmesine yatırım yapılması yer almaktadır. ofisler ve alışveriş merkezleri. Sektörün potansiyeli çok büyüktür ve öngörülebilir gelecekte daha da büyümeye hazırdır.

Uygun fiyat ve bol çeşit

Winners Group web sitesi şu anda seçici uluslararası alıcıların farklı gereksinimlerini karşılayan geniş bir mülk yelpazesi sunmaktadır. Bunlar arasında tümü pitoresk deniz manzarasına sahip gösterişli villalar, çatı katları, geniş daireler, uygun maliyetli daireler ve rahat evler bulunmaktadır. Türk tatil gayrimenkulleri, birçok Avrupa ülkesindeki kıyı konutlarına kıyasla çok daha uygun fiyatlı bir seçenek sunmakla kalmıyor, aynı zamanda birinci sınıf inşaat ve kaplama, en son teknolojiler, çevre dostu malzemeler, titiz planlama ve hazır tam donanımlı daireleri de garanti ediyor. hemen yerleşmek için.

Türkiye'de kolayca mülk satın alın

Türk hükümeti, ülke ekonomisini canlandırmak için yabancı sermayeyi çekme konusuna büyük ilgi gösterdi. Bunu başarmak için piyasada yatırımlar için son derece uygun koşullar oluşturmuşlar ve yabancı sermayeli yatırımcılara karşı sıcak bir tavır sergiliyorlar. Gayrimenkul satın almaya yönelik basit ve şeffaf bir süreç, alıcının haklarının korunmasını garanti eder ve her türlü mali dolandırıcılık veya risk olasılığını ortadan kaldırır. Winners Group acentesi aracılığıyla kısa sürede mülk sahibi olmak ve TAPU sahibi olmak mümkün. Ekibimiz tüm süreç boyunca kapsamlı destek sağlayarak tüm hukuki ve mali konuların yetkin bir şekilde ele alınmasını sağlayacaktır.

Ödeme türleri ve vatandaşlık

Türkiye, yabancı mali işlemler için oldukça avantajlı koşullar oluşturmuştur. İpotek kredileri, faizsiz taksit planları ve ocak aşamasında satın alma dahil olmak üzere, gayrimenkul satın almak için çeşitli seçenekler mevcuttur. Ödemeler, gelir kaynağının doğrulanmasına gerek kalmadan uygun bir para birimiyle nakit veya gayrinakdi olarak yapılabilir.

Ayrıca, mülk satın almak, mülkün kadastro değerinin 250 bin ABD dolarını aşması koşuluyla, gayrimenkul yatırımı yoluyla potansiyel olarak vatandaşlık elde etme gibi ek bir fayda da sunuyor.

Bizi ilginize layık kılan nedir ve neler sunabiliriz?

Winners Group, Türkiye emlak piyasasında zengin bir deneyime sahiptir. Alım-satım anlaşmalarında uzman, yüksek vasıflı ekibimiz, likit Türk mülklerini hızlı, kârlı ve güvenli bir şekilde satın almanızı sağlamaya kendini adamıştır.

Şirketimizin yöneticileri müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve özel ihtiyaçlarınızı karşılamaya kararlıdır. Size günün her saatinde yardımcı olmak için gerekli tüm bilgileri derhal sağlamaya ve sürekli iletişimi sürdürmeye çalışıyoruz.

Benzersiz teklifimiz

Winners Group Ajansının faaliyeti, Alania'daki özel gayrimenkulün seçimi ve satın alınmasına ilişkin hizmetleri ve işbirliğinin her aşamasında profesyonel desteğimizi içermektedir. Bize her zaman güvenebilirsiniz!

Gayrimenkul alımı sonrasında da Winners Group şirketinin satış sonrası hizmetleri kapsamında müşterilerimize destek vermeye ve yeni bir ülkede yaşamaya alışmayla ilgili her türlü sorunu çözmeye devam ediyoruz.

Deniz kenarında rüya gibi bir ev satın alırken aşağıdaki konularda destek ve yardımlarımızdan emin olabilirsiniz:

  • TAPU'nun tescili için belgelerin hazırlanması (sahiplik belgesi)
  • Edinilen nesnenin tapu belgelerinin doğrulanması
  • Vergi numarası almak ve banka hesabı açmak
  • Kabul edilebilir kredi koşullarına sahip bir ipotek almak için bir banka seçimi
  • Önemli nokta! Acentemiz ülkenizden Türkiye'ye uygun şartlarda para transfer etmenize yardımcı olacaktır.

Listeleri Karşılaştır